نیویورک تایمز: به نظر می رسد توافق هسته ای در راه است

این روزنامه آمریکایی در پایگاه اینترنتی خود و در گزارشی به قلم دیوید ای سانجر و مایکل آر گوردون افزود: روز شنبه در یکی از این بالکن ها محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران مدت زیادی را در آفتاب سپری کرد.
 روزنامه نیویورک تایمز نوشت: در نبود هیچ اعلامیه رسمی پس از گذشت 11 روز از ضرب الاجل تعیین شده برای پایان مذاکرات هسته ای ایران، مردم به بالکن های هتل محل مذاکره چشم دوخته اند تا شاید دریابند آیا توافق نزدیک است.

به گزارش پایگاه خبری «تیک»، این روزنامه آمریکایی در پایگاه اینترنتی خود و در گزارشی به قلم دیوید ای سانجر و مایکل آر گوردون افزود: روز شنبه در یکی از این بالکن ها محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران مدت زیادی را در آفتاب سپری کرد.

در حالی که تلاش های دیپلماتیک ادامه داشت، ظریف در حالی که لبخند عمیقی برلب داشت، مشغول مطالعه مطلبی بود که به نظر می رسید پیش نویس توافقنامه باشد - 20 صفحه با حدود 80 صفحه ضمیمه.

از طرف دیگر جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا روز شنبه در توئیتی از وجود اختلاف های دشواری خبر داد که باید حل شوند اما غروب شنبه پس از یک نشست محوری با ظریف مطلبی برای بیان کردن نداشت.

لوران فابیوس، وزیر امور خارجه فرانسه هم به رویترز گفت اکنون که همه مسائل بر روی میز قرار دارد زمان تصمیم گیری فرا رسیده است.
به نقل از سایت Tik.ir
آریانا واحد IT شرکت لاوین سپهر ایرانیان
دوست دارید بدونید شرکت ما چه خدماتی رو ارائه می ده؟؟؟
پس به سایت ما سر بزنید Lovincard.com با کلی تخفیف منتظرتون هستیم.
/ 0 نظر / 6 بازدید