نکته‌های زیبایی برای خانم‌های ریزاندام

مدآنلاین: لازم نیست برای زیبا بودن قدی به اندازه یک سوپر مدل داشته باشید. خانم‌های قد کوتاه می‌توانند همان تکنیک‌هایی را استفاده کنند که قد بلندها استفاده می‌کنند. کافی‌ست کمی روی زیبایی‌های‌تان کار کنید تا جذابیت‌تان را به رخ بکشید.

قد مو

قد مو تاثیر بسزایی در چهره کلی یک خانم و زیبایی او دارد و برای خانم‌های ریز اندام بیشتر. بهترین قد مو برای خانم‌های قد کوتاه‌  تا چانه یا سر شانه‌ها است. مواظب باشید که خیلی هم کوتاه نکنید، چرا که سرتان بزرگتر به نظر می‌رسد یا اینکه خیلی هم موهای‌تان بلند نباشد که باعث شود قدتان کوتاه‌تر به نظر برسد.

مدل مو
موهای صاف و بدون پف زیاد باعث می‌شود که صورت‌تان نسبت به بقیه بدن‌تان برتری داشته باشد و مو به اوج زیبایی برسد. مدل موهایی با کمی موج هم خوب هستند. از مدل موهای خیلی شلوغ استفاده نکنید. مانند فرهای بزرگ. چون ممکن است سر شما را خیلی بزرگتر نشان دهد.


لوازم مو

خانم‌های ریز اندام باید هنگام انتخاب گل سر محتاط باشند چون اگر گل سر بزرگی استفاده کنند ممکن است شبیه کودکان به نظر برسند. حتی موی دم اسبی نیز آنها را سن پایین نشان می‌دهد. گل سری انتخاب کنید که با موهای‌تان هماهنگی داشته باشد و کوچک باشد.


یقه لباس
خانم‌های قد کوتاه نباید پیراهن‌های یقه‌دار بپوشند و گردنبندهای کوتاه بیندازند. با این کار کوتاهی قد بلافاصله به چشم می‌آید و یقه‌های بلند و صاف نشان‌دهنده زیبایی زنانه هستند. با انداختن گردنبندهای بلند به گردن‌تان قامت بدهید. لباس‌های یقه 7 یا یقه گرد، قد را بلند تر نشان می‌دهند.


ترفند آرایشی

آرایش خانم‌های ریزاندام با بقیه خانم‌ها هیچ فرقی ندارد. اما چند ترفند هست که می‌تواند صورت را کشیده‌تر نشان دهد. یکی از ترفندها این است که با کشیدن مداد سفید داخل چشم، چشم‌های‌تان را بزرگ‌تر نشان دهید. استفاده از لوازم آرایش برنز نیز صورت را کشیده‌تر نشان می‌دهد و مشخصات چهره‌تان را به چشم می آورد.


به نقل از سایت  modeonline.ir

آریانا واحد IT  شرکت لاوین سپهر ایرانیان

دوست دارید بدونید شرکت ما چه خدماتی رو ارائه میده؟؟؟

پس به سایت ما سر بزنید Lovincard.com با کلی تخفیف منتظرتون هستیم.

/ 0 نظر / 48 بازدید