یارانه گرفتن در شأن مردم ایران نیست/ ایران؛ امن‌ترین و باثبات‌ترین کشور برای سرم

به گزارش مغرب، سیدمحمدرضا مرتضوی در مراسم بزرگداشت هفته صنعت و معدن با بیان اینکه همدان دومین استان کشور از نظر پایین بودن نرخ بیکاری است، اظهار کرد: در حال حاضر متوسط بیکاری در کشور 10.7 درصد است که استان همدان نسبت به آن وضعیت بهتری دارد.خبرگزاری فارس: یارانه گرفتن در شأن مردم ایران نیست/ ایران؛ امن‌ترین و باثبات‌ترین کشور برای سرمایه‌گذاری

 

وی با تأکید بر اینکه استان همدان از نظر واگذاری زمین برای احداث واحد تولیدی در کشور رتبه دوم را دارد، افزود: در ابتدا پس از شنیدن این آمار تردید داشتم اما وقتی استاندار همدان را دیدم این تردید‌ها پایان یافت.

مدیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه 33 سال در تشکل‌های اقتصادی فعالیت کرده، تصریح کرد: تاکنون از یک استاندار چنین صراحت لهجه و صداقت را ندیدیم و به همین دلیل سعی می‌کنم در رشته الکترونیک در استان همدان سرمایه‌گذاری کنم.

وی با تأکید بر اینکه همدان در یک منطقه ژئوپولتیک در کشور و در شاهراه استراتژیک قرار دارد، ادامه داد: پروژه ایران‌هراسی که به رهبری صهیونیست ها در دنیا جریان پیدا کرده بود، شکست خورده است.

مرتضوی با بیان اینکه کشور در مسیر توسعه گام‌های خود را محکم برمی‌دارد، خاطرنشان کرد: رشد منفی اقتصاد کشور در سال‌های 90 و 91 به رشد مثبت تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه خواسته همه عقلای کشور هشت درصد رشد اقتصادی برای کشور است، گفت: ایران نخستین کشور از منظر منابع نفتی و گازی است و نخستین کشور تضمین انرژی قطب‌های اقتصادی دنیا در 200 سال آینده است.

مدیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه ایران جزء کم‌بدهی‌ترین کشورهای دنیا است، اظهار کرد: این شرایط باعث شده که موقعیت ممتازی در ایران به وجود بیاید و امن‌ترین و باثبات‌ترین کشور منطقه برای سرمایه‌گذاری باشد.

وی با تأکید بر اینکه ایران هفدهمین اقتصاد بزرگ جهان است و ظرفیت ارتقای این جایگاه را به لطف منابع بی‌شمارش دارد، افزود: باید به مقام معظم رهبری اقتدا کنیم و کشور را از راه توسعه پایدار به تولید ثروت برسانیم.

مرتضوی با تأکید بر اینکه در سال همزبانی و همدلی؛ دلواپسی لزومی ندارد، در ادامه تصریح کرد: یارانه گرفتن در شأن مردم ایران نیست و امیدواریم که هیچ ایرانی چشمش به دریافت یارانه نباشد.

وی با بیان اینکه استان همدان مزیت‌های بسیاری به ویژه در حوزه معادن دارد، ادامه داد: وقتی کاسه سست و ترک‌خورده تحریم‌ها بشکند، همدان مورد توجه قرار خواهد گرفت.
منبع: فارس

مدیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با اشاره به اینکه همه امکانات نوید از آینده خوب می‌دهد، خاطرنشان کرد: در گذشته در همدان کارگاه بالای 50 نفر اشتغال خیلی کم بوده، اما امروز طرح‌های تولید لنت ترمز، بخاری کم‌مصرف و پروژه‌های فولادی 250 هزار تنی، استان همدان را به سرمنزل مقصود می‌رساند.

به نقل از سایت  maghrebnews.ir

آریانا واحد IT شرکت لاوین سپهر ایرانیان

دوست دارید بدونید شرکت ما چه خدماتی رو ارائه میده؟؟؟

پس به سایت ما سر بزنید Lovincard.com  با کلی تخفیف منتظرتون هستیم.

 

/ 0 نظر / 6 بازدید