واکنش نتانیاهو به تصویب قطعنامه لغو تحریم های ایران: جنگ نزدیک تر شد!

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به نشست امروز شورای امنیت گفت: این توافق وقوع جنگ را نزدیک تر می کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به نشست امروز شورای امنیت گفت: این توافق وقوع جنگ را نزدیک تر می کند.

به گزارش پایگاه خبری «تیک»، بنیامین نتانیاهو گفت: شورای امنیت سازمان ملل متحد در حال مشروعیت بخشیدن به کشوری است که در حال نقض قطعنامه های شورای امنیت است و خواستار نابودی اسرائیل که عضوی از سازمان ملل متحد است،شده است.ریاکاری را نمی توان محدود کرد.

وی افزود: بهترین راه برای مبارزه با ریاکاری این است که قاطعانه و متفق القول حقیقت را بگوییم و حقیقت این است که ؛ آنها می گویند این توافق جنگ را دورتر می کند.این حقیقت ندارد بلکه جنگ را نزدیک تر می کند.

نتانیاهو اضافه کرد: همین امروز ایران تصویری را منتشر کرده است که طی آن خواستار نابودی اسراییلی شده، که از جمله اعضای سازمان ملل است. بنابراین این یک شکست، ناکامی و یک کوتاهی در صحنه بین المللی است. افرادی هستند که می گویند که این توافق به تحریم های ایران پایان می دهد.

نخست وزیر اسرائیل ادامه داد: با این حال این درست نیست زیرا این توافق بخشی از تحریم ها را لغو می کند اما تحریم های کنگره آمریکا برضد ایران را لغو نمی کند و باید به خاطر داشت که حجم اقتصاد آمریکا پنجاه برابر اقتصاد ایران است، بنابراین کشورها و شرکت ها باید این مسئله را مد نظر قرار دهند که بین ایران دو درصدی یا آمریکای نود و هشت درصد، یکی را انتخاب کنند. فکر می کنم این مسئله همچنان باز است و تا زمانی که کنگره آمریکا رای خود را درباره این توافق اعلام کند حل نشده باقی مانده است.
به نقل از سایت Tik.ir
آریانا واحد IT شرکت لاوین سپهر ایرانیان
دوست دارید بدونید شرکت ما چه خدماتی رو ارائه میده؟؟؟
پس به سایت ما سر بزنید Lovincard.com با کلی تخفیف منتظرتون هستیم.
/ 0 نظر / 9 بازدید