رستوران های طرف قرارداد lovincard

دوستای عزیزم می خوام رستوران هایی رو که ما قبلا برای لاوین کارتیا تخفیف گرفتیم و بهتون معرفی کنم .( این و توی پرانتز بهتون بگم که شما چطوری می تونید به لاوین کارتیا بپیوندید: شما دوست عزیزم زحمت می کشید به سایت ما وارد میشید Lovincard.com  لاوین کارت و تهیه می کنید و با این کارت از مجموعه های ما استفاده می کنید و از تخفیف مجموعه ها بهره مند میشید به همین راحتی)

می خوام رستوران ایتالیایی ریکاردو رو بهتون معرفی کنم که 20 درصد تخفیف داره برای شما لاوین کارتیای عزیز با پاستا و استیک های خوشمزه و دلچسب .

/ 1 نظر / 17 بازدید
دینا وب هاست

با سلام خدمت شما وبلاگنویس محترم همانطور که اطلاع دارید طی چند هفته ی گذشته وبلاگ سرویس های ایرانی از جمله بلاگفا و پرشین بلاگ دچار مشکل شده و موجب نارضایتی بسیاری از کاربران خود شده اند . با توجه به اینکه هر وبلاگنویسی نیاز به نسخه ی پشتیبان وبلاگ خود را دارد ؛ به همین منظور بر آن شدیم تا نرم افزاری جهت ارائه خروجی وبلاگ برای سیستم مدیریت محتوای ورد پرس بصورت XML را با درصد خطای پایین پیاده سازی نماییم . برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید : http://goo.gl/mTr6to با تشکر دینا وب هاست