رشد گلدان‌ها همزمان با رشد گیاهان

مدآنلاین: با استفاده از هنر اریگامی که دستاورد کشور ژاپن است شرکت لندنی Studio Ayaskan، گلدان‌هایی طراحی کرده که همراه با رشد گیاه بزرگتر می‌شوند تا فضای بیش‌تری برای خاک افزوده شده و ریشه‌های رشد کرده، به وجود بیاید.
به نوشته گروه معماری آرل، در طبیعت گیاه رشد کرده، تکامل می‌یابد، شکوفه می‌زند، تنزل پیدا می‌کند و می‌میرد و حتی باقی مانده آن دوباره در چرخه طبیعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. کانسپت طراحی و خلاقیت آنها با توجه به همین چرخه زندگی گیاهان و با استفاده از الگوی هنر اریگامی بوده و سازه فولدینگ گلدان با مرور زمان و رشد گیاه جابه‌جا می‌شود.

 

 / 1 نظر / 32 بازدید
سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد سايت ما اين است يادتون نره به جاي دات کام فارسي .com بزنيد updapدات کام با تشکر[گل] [گل]