استقبال افراد مشهور از لباس‌های گل‌گلی!

مدآنلاین: آن‌چه که امسال تابستان، اینجا و آنجا بر تن افراد می‌بینیم، لباس‌های گل داری است که به صاحب آن، حال وهوای شاد و سرزنده‌ای می‌دهد. لباس‌هایی که یادآور روستا و مزرعه‌های زیبا ست. لباس‌های گل‌دار، ممکن است ساده باشد یا رنگی، تاپی کوتاه باشد یا دامنی خیلی بلند.
در این تصاویر، می‌بینیم که افراد مشهور، چطور از این مد امسال تابستان، استقبال کرده‌اند.


لباس گل‌دار بر تن ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام، در این تصویر، تیشرتی سفید همراه با دامنی به همین رنگ بر تن کرده است که بر روی آن، به صورت پراکنده گل‌های صورتی، نقش بسته است. او در این تصویر، ظاهری تابستانی و مینی‌مالیستی دارد. (مینی‌مالیسم یا ساده گرایی، یک مکتب هنری ست که اساس آثار و بیان خود را بر پایه سادگی و روش‌های ساده و خالی از پیچیدگی معمول، بنیان گذاشته است. )


لباس گل‌دار بر تن کارلی کلوس

آیا می‌شود در لباس طرح‌دار، جذاب بود؟ بله، ممکن است. نمونه آن، کارلی کلوس است. اگر قرار شام مهمی دارید و می‌خواهید ظاهری بهاری و ساده داشته باشید، لباسی چون این، انتخاب خوبی‌ست.


لباس گل‌دار برتن جسیکا چستین

براستی که لبخند بسیار شیرین این بازیگر درخشان آمریکایی و لباس گل‌دارش، بسیار با هم متناسب است. ظاهر او براستی شاد و سرزنده است.


لباس گل‌دار بر تن جسیکا آلبا

صورت با نمک و زیبای او، به همراه لبخندی جذاب و لباسی بسیار ساده و گل‌دار، توجه ما را به خود جلب می‌کند. رنگ‌هایی که او برای لباس‌هایش انتخاب کرده است، با هم هماهنگی کامل دارند و رنگ آمیزی تاپ گل‌دارش به گونه‌ای‌ست که با دامن طرح‌دارش متناسب باشد.


لباس گل‌دار بر تن اوا مندس

اوا، در این پیراهن گل‌دارو خاص، می‌درخشد! رنگ‌هایی که در لباس او به کار رفته است، به او ظاهری شیک و زیبا داده است.


لباس گل‌دار بر تن رزی هانتینگتون

هانتینگتون، دراین شلوار بلند گل‌دار، محشر شده است. او در این لباس، ما را به یاد دهه هفتاد می‌اندازد. اینجاست که باید بگویم: من تسلیمم!


لباس گل‌دار بر تن بلیک لیولی

دختری بور، لباسی پوشیده از گل، رنگ‌های زیبای تابستانی. عالی‌ست!


لباس گل‌دار بر تن جیمی کینگ

این بازیگر آمریکایی با لباس گل‌دار و درخشانش، ما را مجذوب خود می‌کند. او با این دامن راسته و گل‌دار، ظاهری تابستانی و سرزنده دارد.


لباس گل‌دار بر تن بلا ثورن

بلا با این تاپ گل‌دار و شیک که رنگ زمینه سفید دارد، واقعا زیباست. دامن شیری رنگ و بلندش، او را سرزنده و متمایز از دیگران کرده است.


لباس گل‌دار بر تن کیت باسورث

ظاهری شیک و تاثیرگذار! لباس کیت با طرح‌های ملایم و آرامش‌بخش، باعث می‌شود گرمای تابستان را فراموش کنیم!


کیت باسورث

این بلوند زیبا، از لباس‌هایی با این مدل خسته نمی‌شود و این بار، لباسش، سرتاسر گل است، زیبا در عین سادگی!


لباس گل‌دار بر تن امی راسم

امی راسم یا همان الیاس فیونا در سریال بی‌شرم، با این که دامنی آزاد و گل‌دار بر تن کرده است، شیک و زیباست. البته تاپ آبی او را که هماهنگ با دامنش است، نباید بی تاثیر دانست.


 لباس گل‌دار برتن جنیفر لارنس

پیراهن مشکی و کلاسیک با بالاتنه‌ای گل‌دار! لباس او ساده است، با این حال به نوعی تازگی دارد وبه او ظاهری پرتکلف داده است.


لباس گل‌دار بر تن دیتا فون تیس

دیتا برای آن که ظاهری به سبک دهه‌های گذشته داشته باشد، دامنی گل‌دار و بلند انتخاب کرده است. جذاب و شیک !


لباس گل‌دار بر تن ونسا هاجنز

ونسا با این پیراهن بلند و گل‌دار، مانند زنان تاهیتی شده است. او برای این که توجهات، بیشتر به لباس طرح‌دارش معطوف باشد و هم چنین صورتش بازتر نشان داده شود، موهایش را به صورت تاجی، جمع کرده است.


لباس گل‌دار برتن بیانکا براندولینی

بیانکا در رژه لباس‌های شب کمپانی جیامباتیستا والی، در پاییز و زمستان 2015، در این لباس، چون نسیم خنکی بود که بر مجلس می‌وزید! تونیک روشن و شلوار دمپایش با گل‌های نارنجی بر روی آن، حسی از طراوت و سرزندگی  درما ایجاد می‌کند.


لباس گل‌دار بر تن کنستانس جابلونسکی

این مدل زیبای فرانسوی، دراین تصویر پیراهنی بلند و گل‌دار پوشیده است  که براستی، برای یک مهمانی شبانه در تابستان، مناسب است.


لباس گل‌دار بر تن شارلوت کسیراقی

شارلوت، پرنسس زیبای خانواده سلطنتی موناکو، با پوشیدن این پیراهن گل‌دار، به خاندان سلطنتی خود، ادای احترام کرده است. لباسی ظریف و راحت!


لباس گل‌دار بر تن آلیس تاگلیونی

این بازیگر فرانسوی، لباسی کلاسیک و شیک پوشیده است. گل‌های دامن بلنداو، به طور کامل، در رنگ‌های زمینه آن، محو شده است.


لباس گل‌دار بر تن ملانی لورنت

ملانی لورنت، نیز لباسی گل‌دار را انتخاب کرده است، که با تمام سادگیش، باعث درخشش او در بین سایرین شده است.


لباس گل‌دار بر تن سلما هایک

قد بلندی که این دختر دارد، به او این اجازه را می‌دهد، که پیراهنی بپوشد که بر روی آن گل‌هایی به این بزرگی، نقش بسته باشد. نتیجه عالی ست: ظاهری جذاب و شیک!


به نقل از سایت  modeonline.ir 

آریانا واحد IT شرکت لاوین سپهر ایرانیان

دوست دارید بدونید شرکت ما چه خدماتی رو ارائه میده؟؟؟

پس به سایت ما سر بزنیدLovincard.com با کلی تخفیف منتظرتون هستیم.

/ 0 نظر / 83 بازدید