کیف‌ها و تیشرت‌ها، غذای فقرا می‌شوند

مدآنلاین: در دنیای مد، اخلاق، همواره یکی از مهمترین معیارهای برنامه‌ریزی به شمار می رود. در کمپین‌های بسیاری از برندهای بزرگ همیشه جنبه‌های انسان‌دوستانه دیده می‌شود، درمورد درست یا اشتباه بودن اهداف آن‌ها نمی‌خواهیم صحبت کنم، آنچه مهم است نمایش این حس زیبا در تلفیق با صنعت مد و فشن است. چه بسیار برندهایی که از این موضوعات صرفا در جهت مسائل تبلیغاتی استفاده می‌کنند اما گاهی همین موضوع تبلیغی موجی از همراهی را در جامعه ایجاد می‌کند و دلیل آن‌هم فراگیر بودن این صنعت و محبوبیت آن در بین همه است.

یکی از پروژه‌های بزرگ و برجسته در زمینه همراهی مد و لباس با کمک به انسان‌های محروم در مورد تغذیه، پروژه Feed است. لارن بوش (Lauren Bush) دختر دانشجویی که در برنامه‌ای برای حمایت از برنامه سازمان غذایی جهانی  در کشورهای فقیر جهان سوم برگزار می‌شد، حضور داشت، با تولید یک کیف از الیاف طبیعی و قابل بازیافت اولین قدم را در ایجاد این برنامه برداشت. لارن در سال 2007 بنیاد خود را به راه انداخت و هدفش از اینکار درست کردن وسایل مفید و خوب برای کمک به برنامه غذایی در دنیا بود.

با همین برنامه ساده وی تا کنون 87 میلیون پرس غذا به انسان‌های محروم در سراسر دنیا داده است، در کنار کیف، وی به تولید تیشرت‌های ارگانیک پرداخت و از فروش آنها توانست حمایت‌های مالی بی‌شماری بدست آورد. این پروژه انسان‌دوستانه بایستی مسیری برای ما روشن و هموار کند که از ساده‌ترین ایده‌ها بتوانیم برای کمک به همنوعان خود استفاده کنیم.

به نقل از سایت modeonline.ir

آریانا واحد IT شرکت لاوین سپهر ایرانیان

دوست دارید بدونید شرکت ما چه خدماتی رو ارائه میده؟؟

پس به سایت ما سر بزنید با کلی تخفیف منتظرتون هستیم.

/ 0 نظر / 16 بازدید