یک آگهی غیرمعمول در روزنامه

 مدآنلاین: مدیر خلاق کلمبیایی «فیلیپه سالازار»، در این آگهی غیر معمول برای آشپزخانه Corona از یک شیوه منحصربفرد استفاده کرده است.
ایجاد یک آگهی موفق در روزنامه کار آسانی نیست. از آنجا که کلیت رنگ پرینتر دو رنگ سیاه و سفید است، همه محتوا با هم مخلوط به نظر می‌رسد. اما در این جا یک روش بسیار خلاقانه به کار برده شده تا یک محصول را از مابقی به طور کامل جدا کند.

به جای تلاش برای جلب مخاطب با شعار و تصاویر، «سالازار» تصمیم به بازی با شکل آگهی بوسیله ایجاد توهم بصری گرفت. تنها با یک نگاه، خوانندگان خواهند دید که چیزی در مورد این آگهی غیرعادی است.
خطوط مورب در میان صفحه، متون را به سمت یک نقطه گریز مرکزی منحرف کرده و خطوط قائم بدون تغییر مانده‌اند تا یک فضای پرسپکتیو یک نقطه‌ای را به نمایش بگذارد. با این حال، آگهی نیاز به بررسی دقیق‌تر دارد تا کاملاً درک شود چه خبر است.

به نوشته معماری نیوز، پس از بررسی نزدیک‌تر است، معلوم می‌شود که «سالازار» برای ایجاد یک آشپزخانه 3D تایپوگرافی تبلیغ را به طور هدفمند مرتب کرده است.
چاپ به طور واضح کابینت‌های بالایی و پایینی، اجاق گاز همراه با هود پخت و پز و ماشین ظرفشویی را فرم بخشیده و نشان می‌دهد. جای تعجب نیست که این مفهوم هوشمندانه  به شدت موفق بوده است.

آشپزخانه Corona در حال حاضر ازهجوم خریداران به سمت کسب و کارش با بهره‌گیری از این تبلیغ لذت می‌برد، امری که «سالازار» به آن امیدوار بود.

به نقل از سایت modeonline.ir

آریانا واحد IT  شرکت لاوین سپهر ایرانیان

دوست دارید بدونید شرکت ما چه خدماتی رو ارائه میده؟؟؟

پس به سایت ما سر بزنید Lovincard.com با کلی تخفیف منتظرتون هستیم.

/ 1 نظر / 22 بازدید

نرم افزار تبلیغات ارسال وایبر هدیه سایت سیدان 100% رایگان همین حالا دانلود کنید برنامه موبایل پرتال سیدان سیستم عامل اندروید 100% رایگان پکیج اشتغال زایی و کسب درآمد قدرتمندترین کتاب ها و فایل های دسترسی به هدف, تضمینی و تست شده فقط با 5.500 تومان به مدت محدود اصلا نمیشه باور کرد !!!؟؟؟ www.modir.CF .